Asmeninė koučingo sesija (Life Coaching)

Koučingas – tai profesionali klausinėjimo technika, kurios pagalba žmogus pajaučia, pamato ir supranta, kaip pasiekti savo tikslus, atsakyti į sudėtingus klausimus, priimti teisingus, o kartais ir sudėtingus sprendimus. Pats žmogus žino atsakymus į savo klausimus, mes tik padėsime juos atrasti.

PLAČIAU

Jogos mokymai

Gyvenimo tempas nepaliaujamai greitėja. Naujos technologijos, „sumažėjęs“ pasaulis, kai bet kurią vietą gali pasiekti vos per kelias sekundes išsiuntęs žinutę arba pats atsidurti ten per ganėtinai trumpą laiką… Visa tai tartum „suspaudžia“ erdvę, o taip pat netiesiogiai „suspaudžia“ ir mus.

Ar pastebėjai, kad ir pats laikas, atrodo, eina vis sparčiau? Įsisukę į savo darbus, rūpesčius ir kasdienybę mes nuolatos esame įsitempę ir skubantys.

PLAČIAU

Patyriminė kelionė į save

“Kelionė į save” tai patyriminė kelionė, kurios metu atsakysite į savo egzistencinius klausimus ir suprasite kas Jūs esate iš tikrųjų.

Tai  Santjago kelio praktikų, S. Giligano “Herojaus kelionės” ir “9 vidinių drakonų” derinys.

Kaip dažnai girdite, kad jūsų draugai dirba nemėgstamą darbą, gyvena ne su tuo žmogumi, vairuoja ne savo svajonių automobilį? Kaip dažnai iš jų girdite nusivylimą gyvenimu?
O kaip jaučiatės jūs patys? Ar nieko netrūksta iki pilno džiaugsmo? Ar nėra jausmo, kad kažko trūksta, kad kažką esminio iš vaikystės pamiršote? Kuo norėjote būti? O kuo esate?

PLAČIAU

AkaSHa

Žmogus nuo senų laikų ieško metafizinio atsakymo į klausimus „Kas aš? Ką aš turiu veikti šioje žemėje?“ Akasha yra labai gilus dvasinis įrankis pažinti pasaulio sutvėrimo dėsnius ir atrasti sau svarbius atsakymus. Taip pat Akasha sistema moko mus subalansuoti savo energijas, o kartu ir valdyti savo sveikatos, emocinę ir fizinę būkles.

PLAČIAU

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai:

klientai apie mus

Praėjo lygiai metai po mūsų susitikimo Eneagramos mokymuose Astrachanėje. Tie metai buvo pažymėti pačiais giliausiais išgyvenimais per visą mano gyvenimą. Tais metais pirmą karą per 10 metų aš beprotiškai įsimylėjau (tiklsiau, aš ir anksčiau įsimylėdavau, tačiau … Skaityti toliau
Olga
Rekomenduoju susipažinti su Enneagrama. Suprasti visų pirma save giliau ir suprasti šalia esančius žmonės. Tai palengvina gyvenimą, tiesiog mus išlaisvina. Labai įdomiai ir lengvai perteikiama informacija. Ačiū Julijai ir Sigitai. Smagu Jus pažinti . Tik pirmyn ir sėkmės!
Inga
Man labai patiko mokymai. Nesitikėjau, kad tiek sužinosiu apie save. Rekomenduoju !
Julija Majauskienė
Seminaras – super! Labai patiko. Didelis AČIŪ Julija Kubova ir Sigita Juzeniene. Nekantriai laukiu prątesimo. Rekomenduoju!
Maurina Maculevič
Eneagramos mokymai labai patiko, rekomenduoju kiekvienam. Laukiu tęsinio;)!
Lilija Snarska
Tai buvo nuostabus savaitgalis! Naujų žinių, įvairių dėmesio fokusų, įžvalgų ir, žinoma, nuostabių ir talentingų žmonių apsuptyje, savaitgalis. Ačiū jums už tokią kelionę.
Dalia