Asmeninė koučingo sesija (life – coaching)

 

Mes mokame paklausti taip, kad Jūs patys pajaustumėte, pamatytumėte ir suvoktumėte atsakymus į jums rūpimus klausimus.

 

Terminas koučingas kilęs iš žodžio coach – atvežti, atvesti. Koučingo specialistas klausimų pagalba skatina žmogų mąstyti ir pačiam  rasti  teisingus atsakymus ir ateiti ten, kur žmogus nori būti.

 

Koučingas – tai profesionali klausinėjimo technika, kurios pagalba žmogus pajaučia, pamato ir supranta, kaip pasiekti savo tikslus, atsakyti į sudėtingus klausimus, priimti teisingus, o kartais ir sudėtingus sprendimus. Pats žmogus žino atsakymus į savo klausimus, mes tik padėsime juos atrasti.

Taikome holistinio koučingo techniką, o tai reiškia, kad Jūsų klausimų sprendimas dažnai teigiamai veikia ir Jūsų sveikatos būseną.

 

Galite registruotis: santykių, darbo, karjeros, profesijos, pokyčių klausimais, savęs identifikavimo ir sveikatos sutrikimų klausimais;

Trukmė: iki 1.5 valandos;

Kaina: 75 eur.

Studentams ir mokiniams: 25 eur.

 

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai:

klientai apie mus

Praėjo lygiai metai po mūsų susitikimo Eneagramos mokymuose Astrachanėje. Tie metai buvo pažymėti pačiais giliausiais išgyvenimais per visą mano gyvenimą. Tais metais pirmą karą per 10 metų aš beprotiškai įsimylėjau (tiklsiau, aš ir anksčiau įsimylėdavau, tačiau … Skaityti toliau
Olga
Rekomenduoju susipažinti su Enneagrama. Suprasti visų pirma save giliau ir suprasti šalia esančius žmonės. Tai palengvina gyvenimą, tiesiog mus išlaisvina. Labai įdomiai ir lengvai perteikiama informacija. Ačiū Julijai ir Sigitai. Smagu Jus pažinti . Tik pirmyn ir sėkmės!
Inga
Man labai patiko mokymai. Nesitikėjau, kad tiek sužinosiu apie save. Rekomenduoju !
Julija Majauskienė
Seminaras – super! Labai patiko. Didelis AČIŪ Julija Kubova ir Sigita Juzeniene. Nekantriai laukiu prątesimo. Rekomenduoju!
Maurina Maculevič
Eneagramos mokymai labai patiko, rekomenduoju kiekvienam. Laukiu tęsinio;)!
Lilija Snarska
Tai buvo nuostabus savaitgalis! Naujų žinių, įvairių dėmesio fokusų, įžvalgų ir, žinoma, nuostabių ir talentingų žmonių apsuptyje, savaitgalis. Ačiū jums už tokią kelionę.
Dalia