JOGOS MOKYMAI

 

Kodėl?

 

Gyvenimo tempas nepaliaujamai greitėja. Naujos technologijos, „sumažėjęs“ pasaulis, kai bet kurią vietą gali pasiekti vos per kelias sekundes išsiuntęs žinutę arba pats atsidurti ten per ganėtinai trumpą laiką… Visa tai tartum „suspaudžia“ erdvę, o taip pat netiesiogiai „suspaudžia“ ir mus.

Ar pastebėjai, kad ir pats laikas, atrodo, eina vis sparčiau? Įsisukę į savo darbus, rūpesčius ir kasdienybę mes nuolatos esame įsitempę ir skubantys.
Kad kasdien jaustumėmės gerai, reikia skirti laiko ir dėmesio ne tik mūsų kūnui, bet taip pat išmokti atpalaiduoti ir savo protą. Tik sugebėję paleisti įtampas ir atsipalaidavę, pajausime pilnatvę ir gyvenimo džiaugsmą.

Joga yra puikus būdas ne tik padidinti kūno lankstumą, sustiprinti ir ištempti raumenis, bet taip pat suteikia galimybę mums atsipalaiduoti, susitelkti ir lengviau įveikti gyvenimo siunčiamus iššūkius.

Joga 1

Tai puikiausias būdas susipažinti su joga ir pradėti mokytis jogos pratimų (asanų). Per 6 pamokas išmoksime pagrindinių jogos pozų, taisyklingo kvėpavimo bei susipažinsime su pagrindiniais jogos principais, padedančiais per jogą pasiekti gerą fizinę ir mentalinę sveikatą.

Joga 2

Ypač rekomenduojama baigusiems Joga 1 kursą, taip pat puikiai jau susidūrusiems su joga ir norintiems pagilinti savo praktiką, sužinoti šiek tiek daugiau jogos filosofijos pagrindų.
Šiame kurse išsamiai pristatoma jogos pozų karalienė – stovėsena ant galvos. Išsamiai išnagrinėsime ir pasiruošime šiai asanai. Taip pat susipažinsime su pagrindinių asanų variacijomis, tobulinsime klasikinių asanų atlikimą, nepamiršdami kvėpavimo pratimų.

 

Kaip?
1. Jogai, kaip ir bet kuriai kitai praktikai, svarbu reguliarumas. Kažką darydami reguliariai, pripratiname savo protą, jis pasijaučia ramus ir saugus, nes jau žino, ko tikėtis.

Kurkime kartu šį teigiamą jogos įprotį. Mes jums suteiksime visas reikalingas priemones, o iš jūsų lauksime reguliaraus dalyvavimo ir pozityvaus nusiteikimo susitikti patį save.

  1. Suvoksite buvimo „čia ir dabar“ svarbą, siekdami atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek mentaliai.
  2. Jogoje nėra varžymosi, konkurencijos. Esate tik Jūs ir Jūsų kūnas bei protas. Esame pripratę gyvenime nuolatos lygintis, įrodinėti savo vertę ir tinkamumą. Atėjus į jogos užsiėmimą teks išmokti susitelkti į savo vidų ir atsiriboti nuo siekio būti geriausiu ar ambicijų kažką padaryti geriau už kitus. Pirmasis žingsnis link to žengiamas užsimerkiant ir susitinkant su savimi.

 

  1. Galutinio atsipalaidavimo metu atpalaiduosite savo kūną, protą ir turėsite galimybę nugrimzti į tikrą ir gilų atsipalaidavimą.

 

 

 

 

 

 

  1. Sutvirtinsite ir ištempsite raumenis, padidinsite savo fizinę jėgą ir pusiausvyrą.
  2. Dėmesį sutelkdami  į kvėpavimą, tempimą ir atsipalaidavimą, atitrūksite nuo rūpesčių ir dienos įspūdžių.
  3. Išmoksite sąmoningai  stebėti save iš šono nesiekdami rezultato, tiesiog mėgausitės procesu.
  4. Pasikrausite nauja energija, palikdami nuovargį ir įtampas.
  5. Auginsite kūno ir proto sąmoningumą ir savistabą, stebėdami kūno pojūčius ir ateinančias mintis.

 

Kas?

Lina Goštaltavičienė

Kaip?

Užsiregistruoti į Eneagramos meistro kursą ir skirti keturias savo gyvenimo dienas:

Julija.kubova@gmail.com

+37065215177

Kada?

 

Kiek?

 

 

Už kiekvieną į šį kursą pakviestą draugą/kolegą/pažįstamą gausite papildomai 10% nuolaidą;

 

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: