MOKYMŲ POREIKIŲ DIAGNOSTIKA

Dauguma įmonių Lietuvoje ir užsienyje labai dažnai  susiduria su problema, kai po mokymų  darbuotojai netaiko naujai įgytų žinių ir įgūdžių, o lieka prie savo senų darbo atlikimo strategijų.

Mūsų ir mūsų partnerių daugiau nei dešimties metų patirtis ir tyrimai parodė, kad giluminė mokymų poreikių diagnostika koučingo būdu leidžia iš esmės pakeisti rezultatą. Mes numatome natūralų žmogaus pasipriešinimą pokyčiams, t. y.  naujų žinių ir įgūdžių taikymą, ir jį suvaldome koučingo naudojimo būdu.

PLAČIAU

Verslo žaidimas „Karaliai ir kopūstai“

Karaliai ir Kopūstai“ – tai unikalus verslo žaidimas (verslo situacijos simuliacija), kuris leidžia  identifikuoti ir spręsti vadovavimo, komunikacijos, motyvacijos ir derybų klausimus inovatyviu ir interaktyviu būdu. Žaidimas skatina darbuotojus priimti kūrybinius sprendimus ir iš karto išbandyti juos praktiškai.

PLAČIAU

Verslo žaidimas „Stocker“

„Stocker“ – unikalus verslo žaidimas. Tai naujiena Lietuvos verslo žaidimų rinkoje. „Stocker“ – tikra prekių birža su visomis įmanomomis strategijomis, taktikomis ir, svarbiausia, emocijomis. Emocijomis, kurios kartais valdomos, o kartais ir ne.

PLAČIAU

Verslo žaidimas „Išlikimas“

„Išlikimas“  – elgesio strategijų ir bendravimo įgūdžių patikrinimo žaidimas. Žaidimas skirtas suvokti, kaip mes elgiamės bendraudami, priimdami sprendimus, darydami arba nedarydami įtaką grupei. Tai tikras išlikimas, kuomet esi atsakingas ne tik už save, bet ir savo komandą. Kokį sprendimą priimti? Kaip tavo asmeninis įsitraukimas ar nusišalinimas paveiks tolimesnius įvykius? Kaip daryti ar nedaryti įtaką grupei? Ir kokios to pasėkmės?

PLAČIAU

klientai apie mus

Atsiliepimas atsiliepimas atsiliepimas Atsiliepimas atsiliepimas atsiliepimas Atsiliepimas atsiliepimas atsiliepimas Atsiliepimas atsiliepimas atsiliepimas Atsiliepimas atsiliepimas atsiliepimas
Jonas Valstietis, UAB DENOVO
Tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas tekstas
Petras Miestietis, Keliautojas

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: