Mokymų poreikių diagnostika

Dauguma įmonių Lietuvoje ir užsienyje labai dažnai  susiduria su problema, kai po mokymų  darbuotojai netaiko naujai įgytų žinių ir įgūdžių, o lieka prie savo senų darbo atlikimo strategijų.

Kodėl taip yra?

Įprotis valdo mūsų gyvenimą. Jis supaprastina gyvenimo mechanizmą, o taip pat „išjungia“ mūsų gyvą mąstymą, matymą, girdėjimą ir išjautimą.

Kaip galima tikėtis kito rezultato, jei mes darome tą patį ir taip pat?

Mūsų ir mūsų partnerių daugiau nei dešimties metų patirtis ir tyrimai parodė, kad giluminė mokymų poreikių diagnostika koučingo būdu leidžia iš esmės pakeisti rezultatą. Mes numatome natūralų žmogaus pasipriešinimą pokyčiams, t. y.  naujų žinių ir įgūdžių taikymą, ir jį suvaldome koučingo naudojimo būdu.

Kaip tai vyksta?

Žemiau mes pristatome kartu su partneriais sukurtą mokymų poreikių diagnostikos schemą, kuri padeda pasiekti iš esmės kitokį mokymų rezultatą:

  1. Pirminis įvertinimas susideda iš 2 dalių:

1.1. Mokymų dalyviai pildo elektroninę anketą internetu (matome, kokie poreikiai yra svarbiausi darbuotojams) arba organizuojame verslo žaidimą siekdami tikslo žaidimo metu nustatyti darbutojų mokymų poreikius.

1.2. Darome giluminį interviu su už mokymus atsakingu darbuotoju (gali dalyvauti bei savininkai/direktoriai) ir išsiaiškiname, kokie dabar pagrindiniai įmonės tikslai, iššūkiai ir poreikiai.

1.3. Išanalizuojame duomenis ir pristatome rezultatus. Atsižvelgdami į įmonės poreikius, formuojame mokymų programą.

  1. Mokymai. Prieš mokymus siunčiame dalyviams informaciją apie mokymus ir trenerius, papasakodami, kas numatyta mokymų metu ir atsakydami į klausimą, kodėl tai svarbu. Įgyvendiname mokymus.
  2. SMART – PLANAS. Po mokymų dalyviai parašo pagal SMART metodiką, kaip jie savo darbe realizuos naujus įgūdžius. Numatomi etapai, terminai, atsakingi asmenys.
  3. Koučingo sesija. Suderintu laiku su mokymo dalyviais gyvai arba „skype“ programa vyksta grupinės koučingo sesijos, kurios padeda išsiaiškinti, kokios problemos atsirado taikant naują mokymo įgūdį, techniką, metodą. Kas veikia, o ko dar nemoka.
  4. Rezultato pamatavimas. Po mokymų ir koučingo sesijų bei laikotarpio, skirto įtvirtinti įgūdžius, mokymų dalyviai dar kartą pildo elektroninę anketą internete. Jos rezultatų analizė parodo kompetencijų, įgūdžių ir pojūčių pokyčio gylį. Tai yra pristatoma mokymus užsakiusiai organizacijai. Numatomi tolimesni veiksmai.

 

KĄ PADARYTI?

Užsiregistruoti į mokymų poreikių diagnostiką, po kurios suderinsime mokymų programą ir pravesime mokymus  arba rekomenduosime savo partnerius, kurie galės geriausiai patenkinti Jūsų mokymų poreikius ir užtikrinti maksimalų rezultatą.

 

KIEK?

Kainos ir paslaugų spektras derinamas individualiai.

Tam reikėtų užsiregistuoti julija.kubova@gmail.com; +37065215177

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: