Verslo žaidimas Išlikimas“

 

„Išlikimas“  – elgesio strategijų ir bendravimo įgūdžių patikrinimo verslo žaidimas. Žaidimas skirtas suvokti, kaip mes elgiamės bendraudami, priimdami sprendimus, darydami arba nedarydami įtaką grupei. Tai tikras išlikimas, kuomet esi atsakingas ne tik už save, bet ir savo komandą. Kokį sprendimą priimti? Kaip tavo asmeninis įsitraukimas ar nusišalinimas paveiks tolimesnius įvykius? Kaip daryti ar nedaryti įtaką grupei? Ir kokios to pasėkmės?

Kodėl?

Norėdami turėti kitokį rezultatą, turėtume pradėti daryti, veikti, elgtis kitaip. Tačiau kaip sužinoti, kaip kitaip elgtis? Jei nepasiekiu to, ko noriu; jei kiekvieną kartą pasakau „sakiau, kad taip bus“, pats laikas pagalvoti, o kaip komunikuojat, kokios Jūsų elgesio strategijos? Pasikartojantis „sakiau, kad taip bus“, rodo, kad elgesys panašiose situacijose tapo šabloniškas. Kol nesuprasime, kaip mes elgiames, negalėsime nieko pakeisti. Jei norime kur nors nueiti, turime žinoti, kur esame. „Išlikimas“ nustebins kiekvieną, o kai kurių dalyvių įžvalgos bus stulbinanačios ir netikėtos. Puikus žaidimas leidžiantis pamatyti ir pajusti kiekvieno bendravimą, elgesio strategiją ir jos padarinius.

Kaip?

„Išlikimas“  – išgyvenimo negyvenamoje saloje simuliacija. Lėktuvas sudužta negyvenamoje saloje. Išsigelbsti grupė žmonių, kurie turi visas sąlygas negyvenamoje saloje išgyventi.

Kaip sugebėsite išgyventi Jūs?

Įžvalgas fasilituoja patyrę verslo  treneriai.

Ką?

Per valandą laiko, žaidėjai turi priimti išlikimo strategiją ir apibrėžti taktiką. Dalyviai sėdi rate, be teisės jį palikti. Jau žaidusių patirtis parodė, kad tai ne visada lengva. Bendraudami turi priimti optimalų esamai situacijai sprendimą.  Koks tas optimalus sprendimas?

Kada?

Suderinus datas.

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: