Verslo žaidimas

„Karaliai ir Kopūstai“

Karaliai ir Kopūstai“ – tai unikalus verslo žaidimas (verslo situacijos simuliacija), kuris leidžia  identifikuoti ir spręsti vadovavimo, komunikacijos, motyvacijos ir derybų klausimus inovatyviu ir interaktyviu būdu. Žaidimas skatina darbuotojus priimti kūrybinius sprendimus ir iš karto išbandyti juos praktiškai.

Kodėl?

Tam, kad išsilaikytų konkurencingoje verslo aplinkoje, organizacijos privalo būti lanksčios, matančios ir pasinaudojančios visomis rinkos galimybėmis. Tam svarbu komunikaciniai, vadovavimo ir derybiniai įgūdžiai. Tik identifikavus silpnąsias vietas ir jas sustiprinus, galima tikėtis sėkmės.

Kaip?

Žaidimas simuliuoja verslo situaciją per verslo modelį žaidžiant senovinės valstybės modelį, kuriame yra penki vaidmenys:

 1. Karalius (vadovas/akcininkas);
 2. Bajorai (direktoriai);
 3. Kunigaikščiai (skyrių vadovai);
 4. Valstiečiai (darbuotojai/vadybinkai);
 5. Pirkliai (partneriai/konkurentai).

Kiekvieno žaidėjo tikslas – uždirbti kuo daugiau pinigų, remiantis savo vaidmenų ištekliais ir galimybėmis. Karaliaus tikslas yra surinkti tam tikrą resursų ir pinigų rezervą dėl valstybės gerovės. Žaidimas pagrįstas psichologiniu–matematiniu modeliu, kurį Jūs galite modifikuoti pagal Jūsų įmonės poreikius. Jūs turite multifunkcionalių pasirinkimų įvairovę.

Ką?

„Karaliai ir kopūstai“ – tai verslo žaidimų kompanijos Tonderson unikalus verslo simuliatorius, kuris sukurtas remiantis sėkmingų verslo kompanijų vadovų patirtimi.

Žaidimą veda ir fasilituoja patyrę verslo treneriai.

Priklausomai nuo poreikio, kurį nustatysite su  trenerių pagalba, Jūs:

 • Galite pasirinkti sudėtingumo lygį (yra net 7 sudėtingumo lygiai);
 • Galite pasirinkti dalyvių skaičių (nuo 20 iki 200 žaidėjų);
 • Iškelti Jums svarbius įmonės tikslus;
 • Žaidimas suteikia galimybę analizuoti Jūsų, kaip vadovo, sprendimo priėmimo būdus, objektyviai įvertinti Jūsų elgesio modelius, o tai iš esmės gali pagerinti Jūsų kolektyvo darbo efektyvumą bei darbo našumą.
 • Žaidimo metu galite įvertinti Jūsų darbuotojų kompetencijas, nes žaidimas yra puikus profesinių, asmenybės ir motyvacijos lygio nustatymo psichologinis modelis, kuris parodo darbuotojų darbo ir elgesio strategijas standartinėse ir kritinėse situacijose. Žaidimą galima žaisti iki penkių kartų, keičiant darbuotojų žaidybinius vaidmenis.
 • Galite pasirinkti aktualias įmonei problemas. Žaidime visada dalyvauja profesionalūs fasilitatoriai – patyrę mokymų specialistai, kurie stebi žaidimą, fasilituoja diskusiją pagal Jūsų pasirinktą temą ir padeda komandos nariams priimti konkrečius sprendimus.
 • Galite pasirinkti renginį ir žaidimo formą įvairiems renginiams: (mokymai, konferencijos dalis, strateginės sesijos, forumai, korporatyviniai renginiai).
 • Galite pasirinkti mokymų sritį (komandinis darbas, derybos, pardavimai, konfliktinės situacijos, tikslų iškėlimas ir įgyvendinimas, klientų aptarnavimas) ir pritaikyti tai praktikoje.
 • Galite pamatuoti žaidimo praktinį rezultatą. Darbuotojai patys pasirinks savo komandos strategiją ir galės iš karto įvertinti jos tinkamumą arba trūkumus ir numatyti tolimesnius žingsnius darbe.
 • Galite įkvepiančiai, naujai ir prasmingai motyvuoti savo komandą naujiems iššūkiams arba paprastai spręsti sudėtingas situacijas!

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: