Verslo žaidimas „Stocker“

Derybų ir komunikacijos vystymo verslo žaidimas

„Stocker“ – unikalus verslo žaidimas. Tai naujiena Lietuvos verslo žaidimų rinkoje. „Stocker“ – tikra prekių birža su visomis įmanomomis strategijomis, taktikomis ir, svarbiausia, emocijomis. Emocijomis, kurios kartais valdomos, o kartais ir ne.

Kodėl?

Šiuolaikinė verslo aplinka reikalauja būti komunikacijos ekspertais, gebėti priimti greitus ir teisingus sprendimus. „Stocker“ – tai šiuolaikinės verslo rinkos simuliatorius, sukonstruotas  prekių biržos simuliacijos pagrindu. Žaidimo metu įvertinsite savo ir/ar komandos derybinius įgūdžius, gebėjimą bendrauti, kurti strategijas, būti lankstiems greitai besikeičiančioje verslo aplinkoje. Pamatysite ir įvertinsite savo ir /ar komandos narių sprendimų priėmimo stilius. Suprasite savo ir/ar komandos stipriąsias vietas ir identifikuosite tobulintinas sritis. Verslo trenerių žaidimo fasilitavimo dėka, atsakysite į klausimus, kaip efektyviai bendrauti, kad pasiektumėte norimus rezultatus, kaip kurti bendradarbiavimo santykius ir daryti įtaką Jūsų verslo aplinkoje.

Kaip?

„Stocker“ – prekių biržos simuliacija, kurioje prekiaujama trimis ištekliais: kviečiais, nafta ir auksu.

Visų žaidėjų startinė pozicija yra vienoda: kapitalas – 300 piniginių vienetų (topsų) valiuta ir ištekliais (po penkis vienetus kiekvieno ištekliaus) ir po devynias įtakos darymo korteles. Tikslas – kuo daugiau uždirbti pinigų. Žaidžiamos šešios prekybos sesijos po 5 min. Po kurių vyksta aptarimas ir, padarius išvadas, dar kartą kartojama 6 prekybos sesijos po 3 min. Tokiu būdu patikrinamas strategijų ir taktikų veiksmingumas. Prireikus, prekybos sesijos gali būti kartojamos kol randama geriausia strategija ir taktika, o bendravimo, derybiniai ir įtakos darymo įgūdžiai patobulinami.

Visą žaidimą fasilituoja patyrę verslo treneriai.

Ką?

„Stocker“ – tai naujausias verslo žaidimų kompanijos Tordenson produktas. Tai matematikų,  psichologų ir sėkmingiausių verslininkų bendro darbo rezultatas. Žaidimą fasilituoja verslo treneriai.

„Stocker“ gali žaisti nuo 7 iki 60 dalyvių. Prekybos sesijų skaičius neribojamas ir parenkamas priklausomai nuo įmonės sprendžiamų klausimų ir poreikio.

Kada? Suderinus datas.

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: