Tarptautinės koučingo specialistų ir trenerių asociacijos (ICTA) akredituoti

III. Profesionalus seminaras

KOMUNIKACIJOS MEISTRO ARBA EMOCINIO INTELEKTO VYSTYMAS PER ENEAGRAMĄ

 Šis seminaras skirtas tiems, kurie jau baigė „Eneagramos Praktiko“ ir „Eneagramos Meistro“lygius ir nori tęsti kelionę savęs pažinimo ir vystymosi link per Emocinio Intelekto (EQ) vystymą, kuris yra sėkmingų profesinių ir asmeninių santykių pagrindas, ir tapti KOMUNIKACIJOS MEISTRU.

 10 priežasčių dėl ko Jums reikia užsirašyti į šį kursą nieko nelaukiant:

 Susipažinsite su Eneagrama per 9 strategijų prizmę ir dar giliau suvoksite kiekvieną Eneagramos tipą.

  1. Sužinosite kas yra Įprastoji, Ignoruojamoji ir Palaikančioji strategijos. Išmoksite integruoti savo Ignoruojamą startegiją į gyvenimą, kas suteiks daugiau harmonijos ir laimės Jūsų gyvenimui.
  2. Suspažinsite su 16 Emocinio Intelekto (EQ) kompetencijomis ir suprasite, kokią didelę įtaką jos daro santykių su pačiais savimi (asmeninės kompetencijos) kokybei ir asmeninių bei profesinių (socialinės kompetencijos) santykių kokybei.
  3. Nustatysite, kokiame lygyje yra Jūsų 16-a kompetencijų ir galėsite pagerinti tas, kurios reikalauja Jūsų ypatingo dėmesio.
  4. Išmoksite „Asmeninės Meistrystės“ metodikos, kuri padės Jums priimti ir mylėti save tokį, koks esate ir pagerinti santykius su aplinkiniais.
  5. Išmoksite tiksliau nustatyti kitų žmonių elgesio strategiją pagal jų verbaliką ir neverbaliką, kas padės sukurti labiau sėkmingus santykius būti efektyviais pagalbininkais tiems, kuriems reikia pagalbos.
  6. Suvoksite, kokie konkretūs komunikacijos elementai turi įtakos jos sėkmingumui.
  7. Pagerinsite savo komunikacijos elementus ir sukursite labiau harmoningą komunikaciją.
  8. Gausite „Santykių žemėlapį“ su kiekvienu tipu ir išmoksite susitarti su pačiais sudėtingiausiais Jūsų gyvenimo žmonėmis.
  9. Pagerinsite santykius su Jūsų gyvenime svarbiausiais žmonėmis ir tapsite dar labiau sėkmingais ir laimingais žmonėmis.

Kas bus mokymuose?

Kurso programa:

5 modulis  (1-2 kurso dienos) po 1 ir 2 Eneagramos Praktiko bei 3 ir 4 Eneagramos Meistro modulių.

Emocinio Intelekto (EQ) ir Asmeninės Meistrystės vystymas. Šis modulis parengtas pagal Roberto Telono ir Mario Sikora teoriją ir tyrimus.

Eneagrama – kaip skirtingų elgesio strategijų suvokimas: Įprastinė, Ignoruojamoji, Palaikančioji strategijos. Analizė ir ugdymas 16 kompetencijų, kurios yra Emocinio Intelekto (EQ) pagrindas. „Suvokto veiksmo“ procesas kasdieniame gyvenime ir vystymas labiausiai reikalingos/svarbiausios kompetencijos, reikalingos Emocinio Intelekto vystymui. „Asmeninės Meistrystės“ dedamųjų supratimas ir asmeninio meistriškumo lygio bei asmenybės stiliaus nustatymas pagal Eneagramą. Veiksmų plano Jūsų „Asmeninio Meistriškumo“ augimui sudarymas ir ypatingos rekomendacijos bei pratimai kiekvienam Eneagramos tipui.

6 modulis (3 ir 4 kurso dienos)

Komunikacijos meistras ir laimingų santykių kūrimo žemėlapis. Šis modulis parengtas pagal Helen Palmer Roberto Telono ir Mario Sikora teoriją ir tyrimus.

Eneagramos elgesio strategijų pagal verbaliką, neverbaliką ir asmenybės kontekstinę analizę tipavimo įgūdžių vystymas. Sėkmingos komunikacijos modelio analizė. Visų elgesio strategijų komunikavimo įgūdžių analizė. Komunikacijos įgūdžių vystymas. Savo komunikacijos modelio tobulinimo plano sudarymas. „Santykių žemėlapis“ kiekvienam Eneagramos tipui: kiekvieno tipo pagrindinės tendencijos, stipriosios pusės ir galimos grėsmės. Komunikavimo praktika, gerinanti bendravimą su svarbiausiais Jūsų gyvenime žmonėmis.

 

Kas veda?

Julija Kubova, International Coach & Trainer Association (ICTA) – sertifikuota verslo, koučingo, Eneagramos ir NLP trenerė;

Holistinės Akasha sistemos meistrė; vertėja; Vilniaus Universiteto derybų ir verslo komunikacijos dėstytoja; oficiali „Makani Academy“ atstovė Baltijos šalyse; Moterų verslumo akademijos Lietuvoje steigėja; Mokymų kompanijos „Alter Ego Trainings“ steigėja.

Julijos moto: „Daryti neįmanomus dalykus yra labai linksma!“.

 

 

Mokymai vedami pagal atskirą užklausą.

Investicija?

4 dienos Eneagramos Meistras – 300 eur.

 

Registracija:

Julija@alteregotrainings.eu

+37065215177

Sigita@alteregotrainings.eu

+37061285022

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai:

klientai apie mus

Praėjo lygiai metai po mūsų susitikimo Eneagramos mokymuose Astrachanėje. Tie metai buvo pažymėti pačiais giliausiais išgyvenimais per visą mano gyvenimą. Tais metais pirmą karą per 10 metų aš beprotiškai įsimylėjau (tiklsiau, aš ir anksčiau įsimylėdavau, tačiau … Skaityti toliau
Olga
Rekomenduoju susipažinti su Enneagrama. Suprasti visų pirma save giliau ir suprasti šalia esančius žmonės. Tai palengvina gyvenimą, tiesiog mus išlaisvina. Labai įdomiai ir lengvai perteikiama informacija. Ačiū Julijai ir Sigitai. Smagu Jus pažinti . Tik pirmyn ir sėkmės!
Inga
Man labai patiko mokymai. Nesitikėjau, kad tiek sužinosiu apie save. Rekomenduoju !
Julija Majauskienė
Seminaras – super! Labai patiko. Didelis AČIŪ Julija Kubova ir Sigita Juzeniene. Nekantriai laukiu prątesimo. Rekomenduoju!
Maurina Maculevič
Eneagramos mokymai labai patiko, rekomenduoju kiekvienam. Laukiu tęsinio;)!
Lilija Snarska
Tai buvo nuostabus savaitgalis! Naujų žinių, įvairių dėmesio fokusų, įžvalgų ir, žinoma, nuostabių ir talentingų žmonių apsuptyje, savaitgalis. Ačiū jums už tokią kelionę.
Dalia