Septintas tipas. Entuziastas. Avantiuristas. Epikūras

Spontaniški, aktyvūs, entuziastingi  ir optimistiškai nusiteikę žmonės. Gyvenime mato tik galimybes, kurias visas nori išbandyti. Dėl to daug planuoja ir savo vaizduotėje išgyvena daugumą įvykių, didžioji dalis kurių taip ir lieka jų fanatazijoje. Puikiai moka įkvėpti kitus žmonės ir „užkrėsti“ savo idėjomis bei planais. Kiekvienos kompanijos siela, mokantis bendrauti bei pritraukti visų dėmėsį savo artistiškumu ir linksmumu. Septinto tipo žmonės visada mato stiklinę pusiau pilną, kai visi kiti mato ją pustuštę. Puikūs novatoriai ir idėjų generatoriai,  kurie visada žino, kaip iš citrinų padaryti limonadą. („Jei gyvenimas tik citrinos, padarykime  limonadą“). Turi gyvą ir greitą mąstyseną bei gebėjimą greitai pagauti idėją arba išmokti naujų dalykų (labai dažnai paviršutiniškai). Šio tipo žmonėms svarbu mėgautis tuo, ką jie daro (nesvarbu ar tai darbas, ar laisvalaikis), tad dažnai nepatinkantys ir atsibodę dalykai taip ir lieka nepabaigti, kas sukelia kitų žmonių nepasitenkinimą ir manymą, kad jie, Entuziastai, yra paviršutiniški ir nerimti žmonės. Gerai žino ir patenkina savo poreikius (dėlto labai daug žmonių mano, kad jie yra egoistiški), bijo skurdo, skausmo bei negalėjimo rinktis bei būti „užspaustiems į kampą“.

Vidinė motyvacija: Ėdrumas ir planavimas.

Talentas: Mato galimybes, kurios atsiranda su naujais projektais. Idėjų generatoriai yra vieni iš geriausių motyvatorių.  Kūrybiški bei novatoriški, sugebantis inicijuoti drąsius projektus.

Vidinis dialogas: „Aš noriu gyventi aktyvų ir pilną įspūdžių gyvenimą. Aš negaliu suprasti, kodėl kai kurie žmonės taip smarkiai apsisunkina sau gyvenimą – ir nenori matyti naujų niekada nesibaigiančių galimybių. Aš nenoriu, kad mano aplinkoje būtų negatyviai nusiteikę žmonės, nes man patinka užsiimti linksma ir man patinkančia veikla.“

Dažniausiai apibūdina save: spontaniškas (aktyvus), linksmas, pozityvus.

Stresas: Vienas iš stipriausių streso faktorių, tai „įvarymas į kampą“, kai nėra kito pasirinkimo ar išeities. Tai gali būti artimas „dead-linas“ arba griežti kitų žmonių reikalavimai. Tai  verčia septinto tipo žmones perimti 1 tipo strategijas. Tada septintas tipas pradeda jausti nerimą bei girdėti savo vidinį kritiką, kuris verčia pamatyti trūkumus jų atliktame darbe bei taisyti klaidas bei netobulums. Labai dažnai strese šio tipo atstovai sugeba padaryti savaitės darbą per vieną naktį. Tai sukelia didelę diskomforto ir nelaisvės būseną.

Komfortas: saugumo būsenoje 7 tipo atstovai aprimsta ir jų ispūdžiai yra išgyvenami giliau ir sąmoningiau taip, kaip tai vyksta su 5 tipo Eneagramos atstovais. Tai nuramina jų greitai veikiantį protą ir suteikia jiems supratimo, ką jiems būtina daryti gyvenime, kas didina jų produktyvumą bei kūrybą. Komforte septintukai mėgsta pabūti su savimi vaikštant gamtoje, skaitant gerą knygą arba tiesiog apmąstant savo dieną. Šioje būsenoje septintukai mėgsta iš savo svajonių kurti planus.

Šis testas suteikia tik preliminarų atsakymą apie Jūsų Eneagramos tipo nustatymą. 
Savo tipo nustatymui reikėtų ateiti į koučingo sesiją arba užsiregistruoti į Eneagramos praktiko kursą.

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: