Trečias tipas. Pasiekėjas,  „Žvaigždė“, Motyvatorius

Orientuotas į sėkmę, ambicingas, pragmatiškas ir lengvai prisitaikantis prie aplinkybių ir žmonių tipas. Trečiam tipui yra labai svarbus jo įvaizdis kaip jo sėkmės įrodymas. Tai labai daug dirbantys ir „gyvenantys ateityje“ žmonės. Nežiūrint į tai, kad trečas tipas priklauso „širdies centrui“, jie retai išreiškia savo tikrąsias emocijas, nes jiems svarbus efektyvumas ir rezultatas.  Dažnai šio tipo savybė yra „chamelioniškumas“, kas pasireiškia kaip gebėjimas adaptuotis prie aplinkos ir visada pasiekti rezultatų veikloje, kurios imasi.  „Pasiekėjai“ moka sukurti geriausio darbuotojo/tėvo/vyro/vaiko (Žmogus – žvaigždė) įvaizdį ir siekia tobulumo visame ką jie daro, bet, skirtingai negu pirmas tipas, daro tai dėl meilės ir pripažinimo gavimo.

Vidinė motyvacija: apgaulė ir saviapgaulė.

Talentas: natūralus projektų valdymo talentas, kuris pasireiškia, kaip aukščiausias prisitaikymo lygis vardan užsibrėžto tikslo.

Vidinis dialogas: „Aš lengvai galiu daryti kelis darbus tuo pačiu metu. Pavyzdžiui, kalbėti telefonu, redaguoti informaciją kompiuteryje ir duoti nurodymus asistentui. Svarbiausia būti efektyviam ir pasiekti užsibrėžtų tikslų, tada jaučiu energijos antplūdį ir įkvėpimą. Kai viskas eina tokiu ritmu – jaučiu, kad sėkmė yra arti. Jeigu aš turiu gerą planą, aš tikrai tai padarysiu. “

Dažniausiai apibūdina save: patrauklus, sėkmingas, efektyvus.

Stresas: Stresą trečiam tipui sukelia per ambicingai iškelti ir laiku neįgyvendinti  tikslai arba rimtos problemos darbe. Kai jie pajunta, kad nebagali aprėpti visų iškeltų tikslų numatytais įgyvendinimo terminais, jie perima 9 tipo strategiją ir tampa ramesni, diplomatiškesni  ir mažiau iniciatyvūs, negu įprastai.  Jeigu stresas yra labai stiprus, šio tipo žmonės jaučia apatiją ir „perdegimo“ jausmą, kas dažnai pasireiškia, kaip fizinė netikėta liga ar trauma.

Komfortas: Komfortą sukelią įsitraukimas į kitų žmonių gyvenimą, kurie tiesiogai nėra susijęs su jų asmeniniais interesais. Tai leidžia jiems nukreipti  dėmesį nuo savo įvaizdžio saugojimą, į tikrasias savo vertybes ir daryti darbus, kurie nedidina jų sėkmės (sponsorystė, savanorystė). Kai trečias tipas jaučiasi saugus, jis gali sulėtinti darbo tempą ir netgi išvažiuoti atostogauti. Jie gali pradėti analizuoti savo darbus ir rezultatus, klausdamisavęs, dėl ko tai iš tikrųjų yra reikalinga. Jie tampa lojalesni savo artimam ratui, kaip 6 Eneagramos tipas.

Šis testas suteikia tik preliminarų atsakymą apie Jūsų Eneagramos tipo nustatymą. 
Savo tipo nustatymui reikėtų ateiti į koučingo sesiją arba užsiregistruoti į Eneagramos praktiko kursą.

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: