Tarptautinės koučingo specialistų ir trenerių asociacijos (ICTA) akredituotas

 

 1. Profesionalus seminaras

„SUVOKTA TĖVYSTĖ ARBA LAIMINGA VAIKYSTĖ“

 

Šis seminaras skirtas tėvams, kurie jau baigė Eneagramos Praktiko ir Eneagramos Meistro mokymus ir nori išmokti matyti, girdėti ir jausti savo vaikų poreikius, norus ir talentus per Eneagramos prizmę taip, kad jų vaikai sakytų:

„AŠ LAIMINGAS. AŠ GAUNU TAI, KO MAN IŠ TIESŲ REIKIA“.

 

10 priežasčių dėl ko Jums reikia užsirašyti į šį kursą nieko nelaukiant:

 

 1. Susipažinsite su 9 tėvystės tipais ir suprasite savo kaip tėvų/pedagogų stipriąsias ir silpnąsias puses.
 2. Suvoksite, kokie Jūsų santykiai su Jūsų tėvais ir kaip sukurti santykį su savo vidiniu vaiku, kas leis išmokti priimti ir besąlygiškai pamilti save.
 3. Sužinosoite apie „duoti ir imti“ balansą ir kartų ryšį.
 4. Išmoksite prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir būti suaugusiu santykiuose su savo vaiku ir vaiku santykiuose su savo tėvais.
 5. Suprasite savo vaikų Eneagramos tipus ir išmoksite nustatyti kitų vaikų tipus (pedagogams).
 6. Suvoksite, ko reikia Jūsų vaikui pačiame giliausiame lygyje ir per metaforines pasakas ir žaidimus išmoksite bendrauti ir ugdyti vaikus jų įvairiuose vystymosi etapuose.
 7. Suprasite kokius Jūsų vaikų talentus ir gebėjimus galima ugdyti darant jo gyvenimą labiau harmoningu ir laimingu.
 8. Išmoksite būti ne tik pavyzdžiu, bet ir įkvepiančiu draugu savo vaikams.
 9. Sudarysite „Sąmoningos tėvystės“ savo įgūdžių tobulinimo planą.
 10. Gausite „Sąmoningos tėvystės“ sertifikatą.

 

Kas bus mokymuose?

Kurso programa:

7 modulis.(1 ir 2 dienos).

9 tėvystės tipai ir 9 tėvų tipai: tendencijos, ketinimai ir neigiami vaikų auklėjimo aspektai. Ryšys su savo vidiniu Aš ir teigiamų santykių su savo tėvais integracija. Besąlygiška meilė ir ankstesnių kartų palaikymas.

Savo vaiko Eneagramos tipo nustatymas: visų 9 Eneagramos tipų verbalinio ir neverbalinio elgesio analizė . Objektinių santykių teorija per vaikų prizmę: ko kiekvienam Eneagramos tipui reikia vaikystėje iš tėčio ir ko reikia iš mamos. Kaip turėti puikius santykius su vaikais skirtinguose jų augimo etapuose. Pasąmoninga vaikų įtaka ir pasąmoninga vaikiška nuostata. Kiekvieno Eneagramos tipo prarasta vaikystės žinutė. Metaforinių kortų ir gydančių pasakų bei istorijų taikymas. Palaikymo ir motyvavimo skirtinguose augimo etapuose praktika. Talentų ugdymas ir kaip silpnąsias puses paversti pirmenybėmis.

 

 

Kas veda?

Julija Kubova, International Coach & Trainer Association (ICTA) – sertifikuota verslo, koučingo, Eneagramos ir NLP trenerė;

Gydymo pagal Akašos sitemą praktikė; vertėja; Vilniaus Universiteto derybų ir verslo komunikacijos dėstytoja; oficiali Makani Academy atstovė Baltijos šalyse; Moterų verslumo akademijos Lietuvoje steigėja; Mokymų kompanijos „Alter Ego Trainings“ steigėja.

Julijos moto: „Daryti neįmanomus dalykus yra labai linksma!“.

 

 

Mokymai organizuojami pagal atskirą užklausą.

Investicija?

2 dienos Sąmoninga tėvystė per Eneagramą – 180 eur.

 

Registracija:

Julija@alteregotrainings.eu

+37065215177

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai:

klientai apie mus

Praėjo lygiai metai po mūsų susitikimo Eneagramos mokymuose Astrachanėje. Tie metai buvo pažymėti pačiais giliausiais išgyvenimais per visą mano gyvenimą. Tais metais pirmą karą per 10 metų aš beprotiškai įsimylėjau (tiklsiau, aš ir anksčiau įsimylėdavau, tačiau … Skaityti toliau
Olga
Rekomenduoju susipažinti su Enneagrama. Suprasti visų pirma save giliau ir suprasti šalia esančius žmonės. Tai palengvina gyvenimą, tiesiog mus išlaisvina. Labai įdomiai ir lengvai perteikiama informacija. Ačiū Julijai ir Sigitai. Smagu Jus pažinti . Tik pirmyn ir sėkmės!
Inga
Man labai patiko mokymai. Nesitikėjau, kad tiek sužinosiu apie save. Rekomenduoju !
Julija Majauskienė
Seminaras – super! Labai patiko. Didelis AČIŪ Julija Kubova ir Sigita Juzeniene. Nekantriai laukiu prątesimo. Rekomenduoju!
Maurina Maculevič
Eneagramos mokymai labai patiko, rekomenduoju kiekvienam. Laukiu tęsinio;)!
Lilija Snarska
Tai buvo nuostabus savaitgalis! Naujų žinių, įvairių dėmesio fokusų, įžvalgų ir, žinoma, nuostabių ir talentingų žmonių apsuptyje, savaitgalis. Ačiū jums už tokią kelionę.
Dalia