Eneagramos meistras

Šis seminaras skirtas tiems, kurie jau baigė pirmą „Eneagramos Praktiko“ lygį ir nori gilintis į savo vidinę motyvaciją didinant savęs suvokimą ir gebėjimą BŪTI SAVO LAIMINGO GYVENIMO KŪRĖJU, suprasti ir priimti save, suprasti ir mokėti priimti aplinkinius.

 10 priežasčių dėl ko Jums reikia užsirašyti į šį kursą nieko nelaukiant: 

  1. Susipažinsite su kiekvieno Eneagramos tipo trimis instinktais ir geriau suprasite kiekvieno tipo elgesį veikiamą skirtingų instinktų.
  2. Nustatysite savo dominuojantį tipą ir subalansuosite visus tris instinktus. Tai pagerins visų gyvenimo sričių balansą ir leis tapti labiau harmoningu ir laimingu žmogumi.
  3. Sužinosite, kaip kiekvienas iš Eneagramos tipų sąveikavo su tėvais vaikystėje ir suprasite, kaip „prarasta vaikystės žinutė“ daro įtaką Jūsų – suaugusiojo gyvenimui dabar.
  4. Suvoksite savo vaikystės traumą ir integruosite Jums būtiną resursą. Tai leis Jums iš tiesų tapti suaugusiu ir pagerinti santykius su Jūsų tėvais ir Jūsų vaikais.
  5. Sužinosite kas yra „tipų paradoksai“, suprasite kaip juos subalansuoti ir taip pagerinsite savo gyvenimo kokybę.
  6. Susipažinsite su Eneagramos tipų išsivystymo lygiais ir nustatysite savo išsivystymo lygį šiame gyvenimo etape.
  7. Suprasite, kaip pasitelkti „žadintuvą“ ir „raudonas vėliavėles, savo vystymuisi ir visą laiką būti resursinėje būsenoje.
  8. Pamatysite, kaip kiekvienas Eneagramos tipas elgiasi skirtinguose išsivystymo lygiuose ir pagerinsite tarpusavio santykius tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.
  9. Sukursite konkretų savo vystymosi planą.
  10. Gausite Eneagramos Meistro sertifikatą ir galėsite dalyvauti kituose Eneagramos kursuose.

Kas bus mokymuose?

Kurso programa:

3 modulis (po 1 ir 2 Eneagramos Praktiko modulio) 1-2 seminaro dienos.

Instinktai ir „prarasta vaikystės žinutė“:

Instinktai ir instiktyviniai potipiai: savisaugos, socialinis ir seksualinis instinktai.

Savo dominuojančio instinkto nustatymas ir visų trijų instinktų subalansavimas. Instinkto daromos įtakos savo ir kitų Eneagramos tipams suvokimas. Balanso integracija į visas gyvenimo sritis.

Eneagramos tipų Objektinių santykių ir „Prarastos vaikystės žinutės“ teorija. Vaikystės traumos įtaka ir būtino resurso integracija dirbant su „Laiko linija“.

4 modulis: 3-4 seminaro dienos.

Tipų paradoksai ir Eneagramos tipų išsivystymo lygiai.

Tipų paradoksai ir jų išraiška. Savo paradokso balansavimas ir resursinės bei palaikančios būsenos sukūrimas.

Eneagramos tipų išsivystymo lygiai. Giluminis integracijos ir dezintegracijos (komforto ir streso) vietų suvokimas. Savo išsivystymo lygio nustatymas. „Žadintuvo“ ir „Raudonos vėliavėlės“ integracija į asmenio augimo planą. Kitų Eneagramos tipų išsivystymo lygių analizė bei bendravimo su jais plano sudarymas.

Kas?

Julija Kubova, International Coach & Trainer Association (ICTA) – sertifikuota verslo, koučingo, Eneagramos ir NLP trenerė;

Sigita Juzėnienė, International Coach & Trainer Association (ICTA) – sertifikuota verslo, koučingo, Eneagramos ir NLP trenerė;

Kaip?

Užsiregistruoti į Eneagramos Meistro kursą ir skirti keturias savo gyvenimo dienas:

julija@alteregotrainings.eu

+37065215177

Kada?

2019 sausio 31- vasario 1-3 d.d.

Eneagramos Meistro kursas:

Kiek?

Investicija: 300 EUR;

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai:

klientai apie mus

Praėjo lygiai metai po mūsų susitikimo Eneagramos mokymuose Astrachanėje. Tie metai buvo pažymėti pačiais giliausiais išgyvenimais per visą mano gyvenimą. Tais metais pirmą karą per 10 metų aš beprotiškai įsimylėjau (tiklsiau, aš ir anksčiau įsimylėdavau, tačiau … Skaityti toliau
Olga
Rekomenduoju susipažinti su Enneagrama. Suprasti visų pirma save giliau ir suprasti šalia esančius žmonės. Tai palengvina gyvenimą, tiesiog mus išlaisvina. Labai įdomiai ir lengvai perteikiama informacija. Ačiū Julijai ir Sigitai. Smagu Jus pažinti . Tik pirmyn ir sėkmės!
Inga
Man labai patiko mokymai. Nesitikėjau, kad tiek sužinosiu apie save. Rekomenduoju !
Julija Majauskienė
Seminaras – super! Labai patiko. Didelis AČIŪ Julija Kubova ir Sigita Juzeniene. Nekantriai laukiu prątesimo. Rekomenduoju!
Maurina Maculevič
Eneagramos mokymai labai patiko, rekomenduoju kiekvienam. Laukiu tęsinio;)!
Lilija Snarska
Tai buvo nuostabus savaitgalis! Naujų žinių, įvairių dėmesio fokusų, įžvalgų ir, žinoma, nuostabių ir talentingų žmonių apsuptyje, savaitgalis. Ačiū jums už tokią kelionę.
Dalia