Tarptautinės koučingo specialistų ir trenerių asociacijos (ICTA) akredituotas

ENEAGRAMOS PRAKTIKO KURSAS.

 

JŪS IŠ NAUJO ATRASITE SAVE IR SUPRASITE, KAIP BŪTI LAIMINGU KIEKVIENĄ DIENĄ.

 

10 priežasčių dėl ko Jums reikia užsirašyti į šį kursą nieko nelaukiant:

 1. Sužinosite savo sąmoningai nesuvokiamos giluminės motyvacijos modelį ir išmoksite išeiti iš savo automatinių reakcijų. Tai leis Jums turėti sąmoningą pasirinkimą ir padidinti savo savivoką.
 2. Sužinosite savo įgimtą talentą, savo stipriąsias ir tobulintinas puses.
 3. Suprasite, kaip Jūs elgiatės strese ir kaip tokiose situacijose likti resursinėje būsenoje.
 4. Suprasite kokios Jūsų baimės ir kaip su jomis susitvarkyti.
 5. Suprasite kaip kontroliuojate situaciją siekdami rezultato. Atrasite sau tinkamiausią strategiją tikslų pasiekimui ir būsimų uždavinių sprendimui.
 6. Subalansuosite savo asmenybės ir esybės puses ir sudarysite savo savivokos didinimo ir asmeninio augimo planą.
 7. Išmoksite suprasti kitų žmonių elgesio priežastis ir motyvus. O tai ženkliai pagerins asmeninius ir dalykinius santykius.
 8. Suprasite kaip skirtingi žmonės reaguoja į konfliktus ir gausite konfliktų sprendimo algoritmus.
 9. Gausite unikalų žemėlapį efektyviam bendravimui su kitais žmonėmis, koučingo, motyvavimo, komandos formavimo ir pan. srityse taikymui.
 10. Gausite Eneagramos praktiko sertifikatą ir galėsite dalyvauti Eneagramos Meistro ir kituose Eneagramos kursuose.

„Pažink save ir pažinsi visą pasaulį“ (Sokratas)

Eneagramos modelis ne tik padeda geriau pažinti save, bet ir rasti atsakymus į tokius klausimus: kaip pasaulyje rasti tobulumą; kaip padaryti, kad visiems būtų gerai; kaip tapti sėkmingu; kaip gyvenime rasti savo unikalumą; kaip pagilinti savo žinias; kaip surasti saugumą; kaip gyventi linksmai ir nerūpestingai; kaip tapti lyderiu ir daryti įtaką bei atrasti harmoniją gyvenime. Mes išskyrėme 9 gyvenimo puses, nes Eneagramos modelis išskiria 9 psichologinius tipus, kurie gyvenimą mato per savo filtrą, kurį mums formuoja mūsų vidinė, dažniausiai sąmoningai nesuvokiama, giluminė motyvacija. Visi žinome, kad nepateisinti lūkesčiai ir nesekmės mus sukelia nemalonius jausmus, nusivylimą ir pasimetimą ir, gal būt, Jūs pažinsite save kuriame nors iš sių teiginių:

 1. Vėl visi pridarė daug klaidų. Ir kaip po to galima patikėti kam nors svarbų darbą? Jei nori gerai padaryti, turi viską daryti pats;
 2. Nesvarbu, ko noriu aš. Svarbiausia – ko nori kiti. Svarbiausia – padėti kitiems.
 3. Kodėl mes ir vėl kalbame apie tikslų pasiekimą arba procedūras? Rezultatai – štai, kas „veža“.
 4. Kaip čia neįdomu. Šie žmonės niekada manęs nesupras. Aš – kaip „balta varna“.
 5. Nekenčiu tuščių kalbų. Geriau pašnekėtume apie technines klausimo detales.
 6. Kaip galima padaryti pasirinkimą iš karto? Svarbiausia yra apmąstyti visas galimybes.
 7. Ar šią ar kitą suknelę rengtis? Gal geriau eiti į darbą su džinsais? O gal geriau iš viso dirbti namuose? Kiek daug galimybių!
 8. Neverta stengtis dėl silpnųjų. Jeigu gali padėti žmonėms – padėk, bet atsirink, kurie yra to verti.
 9. Ko šie žmonės nuolat pyksta? Svarbu mokėti draugiškai gyventi: čia ir dabar.

 Kas yra Eneagrama?

Eneagramos modelis aprašo 9 vidinės, sąmoningai nesuvokiamos, motyvacijos modelius, kurie formuoja žmogaus charakterį, elgesį ir gyvenimą. Sąmoningai nesuvokdami savo motyvacijos, gyvename savo asmenybės valdžioje ir tolstame nuo savo esybės, prarasdami ryšį su savo tikruoju „Aš“. Tuomet mūsų elgesio strategijas ir mąstymo būdą galima ne tik numatyti, prognozuoti, bet, akivaizdu, ir kontroliuoti.

Būtent todėl šis keturių dienų kursas suteikia galimybę suprasti „Kas aš“ ir kokia mano giluminė motyvacija, formuojanti mano gyvenimo strategiją. Eneagrama turi ryšį su senovine graikų (Sokratas), Tibeto, Egipto filosofija bei XX amžiaus praktinės psichologijos atradimais (K. Naranho, Ičazo, R. Hudson). Šiandien Eneagrama yra vienas iš stipriausų koučingo įrankių, leidžiantis pažinti save bei suvokti savo asmeninio augimo kelią.

Kas bus mokymuose?

 Kurso programa:

1 modulis (pirmos dvi dienos) Eneagramos pagrindai. Savo Enea tipo nustatymas. Kas yra Eneagrama? Jos esmė ir praktinis pritaitkymas. Trys Eneagramos centrai: širdies, proto ir kūno. Pagrindinės Eneagramos sąvokos. Suvokimo principai. Devynių Eneagramos tipų motyvacija, fiksacija, stiprioji pusė ir esybė. Mūsų asmenybės žemėlapis. Giluminis interviu ir tipavimo pagridai.

2 modulis (antros dvi dienos). Praktiniai įgūdžiai i Eneagramos taikymas. Motyvacija ir augimo kelias. Vidinės motyvacijos darbe, santykiuose, sprendimų priėmime, konfliktų sprendime suvokimas Enea tipo vystymui. Savo elgesio strategijų nagrinėjimas žaidime „Sala“. Savo stipriųjų ir silpnųjų pusių analizė ir suvokimas. Asmeninio augimo plano sudarymas. Autentiškos lyderystės suvokimas ir tyrinėjimas. Enea tipų elgesio strategijos konfliktuose tyrinėjimas. Asmenybės ir esybės balansavimas. Pratimai trijų centrų balansavimui ir harmonazavimui. Savęs ir kitų priėmimas.

Kas?

Julija Kubova, International Coach & Trainer Association (ICTA) –sertifikuota verslo, koučingo, Eneagramos ir NLP trenerė;

Sigita Juzėnienė, International Coach & Trainer Association (ICTA) –sertifikuota verslo, koučingo, Eneagramos ir NLP trenerė;

Kaip?

Užsiregistruoti į Eneagramos praktiko kursą ir skirti keturias savo gyvenimo dienas:

julija@alteregotrainings.eu; +370 652 15177

sigita@alteregotrainings.eu; +370 612 85022

Kada?

2019 m. kovo mėn.  02-03 dienomis (šeštadienis – sekmadienis) (I dalis);

2019 m. balandžio  mėn 06-07 dienomis (šeštadienis – sekmadienis) (II dalis);

Kiek?

Investicija: 250 EUR. Registracijos mokesti – 70 EUR.

Jeigu norite dalyvauti tik I dalyje (pirmas šeštadienis ir sekmadienis) mokymo kaina 160 EUR;

Už kiekvieną į šį kursą pakviestą draugą/kolegą/pažįstamą gausite papildomai 10% nuolaidą;

Vieta:

Viešbutis „Green Hotel“, Pilaitės pr., Vilnius

Registruokitės į mokymus

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai:

klientai apie mus

Praėjo lygiai metai po mūsų susitikimo Eneagramos mokymuose Astrachanėje. Tie metai buvo pažymėti pačiais giliausiais išgyvenimais per visą mano gyvenimą. Tais metais pirmą karą per 10 metų aš beprotiškai įsimylėjau (tiklsiau, aš ir anksčiau įsimylėdavau, tačiau … Skaityti toliau
Olga
Rekomenduoju susipažinti su Enneagrama. Suprasti visų pirma save giliau ir suprasti šalia esančius žmonės. Tai palengvina gyvenimą, tiesiog mus išlaisvina. Labai įdomiai ir lengvai perteikiama informacija. Ačiū Julijai ir Sigitai. Smagu Jus pažinti . Tik pirmyn ir sėkmės!
Inga
Man labai patiko mokymai. Nesitikėjau, kad tiek sužinosiu apie save. Rekomenduoju !
Julija Majauskienė
Seminaras – super! Labai patiko. Didelis AČIŪ Julija Kubova ir Sigita Juzeniene. Nekantriai laukiu prątesimo. Rekomenduoju!
Maurina Maculevič
Eneagramos mokymai labai patiko, rekomenduoju kiekvienam. Laukiu tęsinio;)!
Lilija Snarska
Tai buvo nuostabus savaitgalis! Naujų žinių, įvairių dėmesio fokusų, įžvalgų ir, žinoma, nuostabių ir talentingų žmonių apsuptyje, savaitgalis. Ačiū jums už tokią kelionę.
Dalia
Didžiausias tikslas po Eneagramos mokymų tobulėti toliau, dirbti koučingo sprecialistu, padėti klientams, dalintis savo žiniomis.
Man svarbu buvo idenrifikuoti savo šeimos narius, kad galėčiau suprasti jų elgseio strategijas. Ir man tai buvo didžiausias atradimas (visi labai stiprūs tipai).
Ala, koučingo sprecialistė.
Ala, koučingo specialistė
Didžiausias atradimas atrasti save ir artimiausius šeimos narius. Didžiausias tikslas daugiau mylėti save.
Margarita Veličkienė, vadovė.
Margarita Veličkienė, vadovė
Suvokiau, kad žmonės nei blogi, nei geri. Tiesiog jie elgiasi pagal savo asmenybės tipą. Ateityje dar daugiau norėčiau suvokti save ir panaudoti stipriausias savybes savo tikslams paskiekti.
Andrius Šliavas, verslininkas.
Andrius Šliavas, verslininkas
Labai daug įdomių įžvalgų ir atradimų sau. Mokymuose buvo įdomu visas kursas „nuo – iki“ ir daug daugiau klausimų ateičiai. Išmokau mylėti save! Ateityje norėčiau gilinti savo Eneagramos tipo nustatymo įgūdžius ir dar labaiu suprasti žmonių elgesio motyvus.
Danguolė Steponavaitiene, personalo vadovė.
Po Eneagramos mokymų suvokiau, kad kiekvienas žmogus po savo tipu turi esybę. O tai yra esmė dėl ko mes gyvename ir kur mes judame. Norėčiau ateityje gilinti savo Eneagramos žinias, lavinti suvokimą apie kitus žmonės ir dar labiau tobulėti,
Rūta Danielkienė, vadovė.
Didžiausias atradimas buvo suvokimas kokie ir „kas“ yra žmonės, kokie jų tikslai ir motyvai, kodėl jie elgiasi vienaip arba kitaip, ir kad visi jie yra geri. Suvokiau, kad žmogų veda į priekį jo „varikliai“ ir troškimai. Taip pat buvo svarbu atrasi, kad mes visi esme labai panašūs, o ne skirtingi. Labai svarbu žinoti priemones, kaip „lukštenti“ vienas kitą ir priimti visus tokius, kokie mes esame. Man tai buvo labai svarbūs atradimai. Didžiausias tikslas dabar – nepamiršti to, kas esi viduje , to, ko išmokau per Eneagramos mokymus ir norėčiau perduoti tas žinias kitiems, pasidalinti. Taip pat šie mokymai padeda išmokti mylėti save ir kitus! Ačiū Jums už tai.
Kristina Marčiulaitienė, vadovė
Didžiausias tikslas po Eneagramos mokymų tobulėti toliau, dirbti koučingo specialistu, padėti klientams, dalintis savo žiniomis.
Man svarbu buvo identifikuoti savo šeimos narius, kad galėčiau suprasti jų elgesio strategijas. Ir man tai buvo didžiausias atradimas (visi labai stiprūs tipai).
Ala, koučingo sprecialistė
Didžiausias atradimas atrasti save ir artimiausius šeimos narius. Didžiausias tikslas daugiau mylėti save.
Margarita Veličkienė, vadovė
Suvokiau, kad žmonės nei blogi, nei geri. Tiesiog jie elgiasi pagal savo asmenybės tipą. Ateityje dar daugiau norėčiau suvokti save ir panaudoti stipriausias savybes savo tikslams pasiekti.

Andrius Šliavas, verslininkas.
Labai daug įdomių įžvalgų ir atradimų sau. Mokymuose buvo įdomu visas kursas „nuo – iki“ ir daug daugiau klausimų ateičiai. Išmokau mylėti save! Ateityje norėčiau gilinti savo Eneagramos tipo nustatymo įgūdžius ir dar labiau suprasti žmonių elgesio motyvus.
Danguolė Steponavaitiene, personalo vadovė.
Po Eneagramos mokymų suvokiau, kad kiekvienas žmogus po savo tipu turi esybę. O tai yra esmė dėl ko mes gyvename ir kur mes judame. Norėčiau ateityje gilinti savo Eneagramos žinias, lavinti suvokimą apie kitus žmonės ir dar labiau tobulėti.
Rūta Danielkienė, vadovė
Didžiausias atradimas buvo suvokimas kokie ir „kas“ yra žmonės, kokie jų tikslai ir motyvai, kodėl jie elgiasi vienaip arba kitaip, ir kad visi jie yra geri. Suvokiau, kad žmogų veda į priekį jo „varikliai“ ir troškimai. Taip pat buvo svarbu atrasi, kad mes visi esme labai panašūs, o ne skirtingi. Labai svarbu žinoti priemones, kaip „lukštenti“ vienas kitą ir priimti visus tokius, kokie mes esame. Man tai buvo labai svarbūs atradimai. Didžiausias tikslas dabar – nepamiršti to, kas esi viduje , to, ko išmokau per Eneagramos mokymus ir norėčiau perduoti tas žinias kitiems, pasidalinti. Taip pat šie mokymai padeda išmokti mylėti save ir kitus! Ačiū Jums už tai.
Kristina Marčiulaitienė, vadovė