Kaip?

Mes esame tikros, kad atsakymai į tris pagrindinius klausimus padės Jums surasti tai, ko ieškote, ir atves ten, kur norite būti:

  • Kas aš? Ką aš turiu daryti savo gyvenime? Šis klausimas jau daugiau nei tūkstantmečius sąmoningai ar nesąmoningai kyla žmonių galvose. Atsakymas į jį duoda raktą, norint sužinoti, kokio darbo norite, kokie santykiai Jums yra geriausi ir kaip norite nugyventi savo gyvenimą. Jeigu tai atsiliepia Jūsų širdyje, kviečiame į Eneagramos kurso programas: praktiko, meistro pakopos, transcendentinis kursas.
  • Kaip man būti sėkmingam? Sėkmė dažnai susijusi su mūsų socialine savirealizacija, su mūsų karjera ir pripažinimu. Jeigu norite surasti savo sėkmės formulę, kviečiame į Neurolingvistinio programavimo (NLP) ir koučingo kursus „Efektyvios verslo ir gyvenimo strategijos“. Jeigu norite individualaus požiūrio į savo klausimus, kviečiame į asmeninę koučingo sesiją verslo klausimais (Executive);
  • Kaip man būti laimingam? Laimė – subtilus ir dažnai neapčiuopamas dalykas, susijęs su Jūsų vertybėmis ir dvasine Jūsų asmenybės puse. Bet dažnai tai reiškia laimingą asmeninį gyvenimą.

Kažkam laimė – kūno praktika. Juos kviečiame į jogos užsiėmimus. Kitam laimė – kelionė Lietuvos pajūriu ir „Herojaus Kelionės“ (Kelionė į save), o kažkas pasiruošęs gilintis į dvasinius dalykus ir energijas. Tam numatyti visame pasaulyje vykstantys Akašos mokymai su Jacku Makani ir jo mokiniais (Akasha). Jeigu reikia asmeninio palaikymo kviečiame į asmeninę koučingo sesiją (Life-coaching);

  • Jeigu vadovaujate verslui arba dirbate personalo vadovu, esame pasiruošę pasiūlyti Jums individualią verslo mokymo ir ugdymo programą (Mokymų poreikių diagnostika), kurios metu išgryninsime Jūsų įmonės situaciją ir pasiūlysime rezultatą, užtikrinantį sprendimą. Naudojant verslo žaidimus (Karaliai ir Kopūstai, Stocker, Išlikimas) dirbame ir su verslo įmonėmis. Tai užtikrina, kad Jūsų darbuotojai gaus iškirtinius mokymus, kurių pagrindinis aspketas yra praktika. 

Taigi mūsų verslo vizija yra tokia:

Kaip mes tai padarėme?

Daugiau nei 10 metų mes ieškojome atsakymų į sau svarbius klausimus, mokėmės, bandėme, tikrinome įvairias teorijas, technikas ir metodus. Integravome savo ankstesnes patirtis.

Ir mes vis dar esame kelyje. Vis dar siekiame pažinimo ir tikime, kad didžiausią rezultatą galime pasiekti dirbdami visi kartu.

Būtent dėl to nuolat tobuliname savo žinias bei bendradarbiaujame su savo tarptautiniais ir Lietuvos partneriais. Jums siūlome patikrintas ir išbrandintas savo ir partnerių mokymo bei saviugdos programas.

Turite klausimų?

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: