Kodėl mes darome tai, ką darome?

Nes tikime, kad gyventi galima geriau. Tai nereiškia, kad reikia lyginti save su savo mama, tėčiu arba kaimynu. Tai reiškia atrasti save – autentišką, tikrą, gyvą – ir pamilti save tokį, koks esate. Laimingas žmogus yra ne tas, kuris pasiekė tobulybės, o tas žmogus, kuris žino savo privalumus ir trūkumus ir moka koncentruotis į privalumus bei kompensuoti trūkumus.

Galbūt dabar esate laimingas ir tiesiog norite sužinoti daugiau apie pasaulio dėsnius, o galbūt esate pasimetęs gyvenimo kelyje ir nematote prasmės, kodėl turite daryti tam tikrus įsipareigojimus sau, šeimai, darbdaviui, bankui.

Tikime, kad galima gyventi laisvai. Ir tai nereiškia gyventi be taisyklių. Tai reiškia sukurti savo taisykles, kurios nežeidžia kitų ir leidžia jiems gyventi pagal jų taisykles.

Tikime, kad galima gyventi nuolatiniam pažinime. Kitų. Savęs. Pasaulio. Tada visada lieka vietos nuostabai, nuo kurios prasideda pažinimas. Pažinimas leidžia išlikti jaunam. Jaunam siela, protu ir kūnu. Tai suteikia sveikatos. Gyvenimo. Ateities.

Esame pasirengę padėti atsakyti į Jums svarbius klausimus ir kartu su Jumis daryti mūsų gyvenimus autentiškus, prasmingus, laisvus, tikinčius savimi, laimingus.

Turite klausimų?

Patvirtinkite, kad sutinkate su "Privatumo politika"

+ 370 6 521 5177
julija@alteregotrainings.eu
sigita@alteregotrainings.eu

Partneriai: